niedziela, 5 maja 2013

BLOGI

KOCHANI WIEM ŻE DUŻO Z WAS POSIADA BLOGI O ONE DIRECTION I NIE TYLKO Z DOŚWIADCZENIA WIEM ŻE WYPROMOWAĆ BLOGA JEST TRUDNO WIEC WPADŁAM NA POMYSŁ ŻE MOŻE STWORZE NA BLOGU ZAKŁADKĘ "BLOGI KTÓRE POLECAMY" . JEŚLI CHCECIE BY LINK DO WASZEGO SI≥Ę W NIEJ ZNALAZŁ ZADANIE JEST PROSTE W KOMENTARZU PISZECIE LINK DO NIEGO ORAZ KRÓTKI OPIS.


PS: JA ZAPRASZAM NA SWOJEGO http://mystoryaboutonedirection-milly.blogspot.com
pozdrawiam
Paula

11 komentarzy:

 1. Zapraszam na mojego bloga.
  Przypadkowy telefon od Louis'a do zwyczajnej nastolatki i jej przyjaciółek. Jak wiele zmienia się w życiu dziewczyn z dnia na dzień ? Czy wytrzymają ? Czy stare 'miłości' zmienią całą historie ?
  http://jednokierunkoweopowiadania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 2. 1. Blog opowiada o agentce brytyjskiego wywiadu (MI6) która dostaje za zadanie chronić jeden z najsłynniejszych zespołów na świecie. Czy M zdoła ich ocalić przed atakami wrogów? Czy któryś z nich rozpali w niej dawno wygasła uczucia? Co jeśli przyjaciele staną się wrogami? Dowiesz się wchodząc na http://operacja-1d.blogspot.com

  2. Tajemnicze zrządzenie losów sprawia że słynny zespół na swojej drodze natyka się na jedną z tajemniczych istot nie z tego świata. Ich życie na zawsze się zmienia. Czy Harry i Lia będą razem? A co jeśli jej zabraknie? Czy jego uczucie przetrwa próbę? A co jeśli zaprzepaści ich miłość? Na dodatek ciągle towarzyszy im ciemny charakter pragnący ich rozdzielić. Jak to się zakończy? Dowiesz się wchodząc na http://spotkanie-po-koncercie-1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Na wstępie zaznaczę, że jest to bromance. Narry. Opowiada historię Niall'a dręczonego przez trójkę kolegów z klasy- Zayn'a, Louis'a i Harry'ego. Ten ostatni dziwnie się w jego stosunku zachowuje. Co się stanie kiedy wykryją u Stylsa chorobę psychiczną? Czy ucieczka Niall'a z gimnazjum do liceum przerwie jego złą passę, czy tylko pogorszy? Co zrobi z myślą, że chodzi do liceum taty swojego prześladowcy? - www.i-will-be-your-shadow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na mojego bloga! http://blogoonedirectionloveforever.blogspot.com/
  Znajdują się tam imaginy i newsy. Można też pochwalić się własnym imaginem i wysłać mi na pocztę.
  Serdecznie zapraszam Weronika!

  OdpowiedzUsuń
 5. Tytuł może zbyt wiele nie mówi, ale co by się stało, gdyby cały Londyn nagle zamieniłby się w Resident Evila? Wszędzie krwiożercze bestie i oni...Pięciu chłopaków, niegdyś sławnych, teraz zupełnie bezbronnych... Chcesz wiedzieć jakie tajemnice skrywają ich wybawicielki? Czy poradzą sobie w nowym, groźnym świecie? Wpadnij na bloga Gdy wszystko się skończy, możesz liczyć tylko...na mnie.
  http://liczyc-mozesz-tylko-na-mnie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. http://destroying-their.blogspot.com/
  Ona jest Królową Chamstwa i Obojętności, niszczy każdą gwiazdę, którą zdoła, pewnego dnia dowiaduje się, że musi napisać cykl pozytywnych artykułów o najsławniejszym zespole w Wielkiej Brytanii, wspomnienia powracają jak bumerang, co przeszkadza jej w życiu, a policja zaczyna węszyć. Jak potoczą się ich losy wejdzie i przekonajcie się.

  OdpowiedzUsuń
 7. http://1dlittleaccident.blogspot.com/
  Młoda, nieśmiała polka, w wielkim świecie. Londyn, ogromne miasto. Kłótnia z mamą i spacer do parku może odmieć jej życie. Nigdy nikomu nie ufała, może dzięki temu zdarzeniu uda jej się zaufać nieznanemu chłopakowi z grzywką zaczesaną na lewo. Chcesz poznać jej całą historię? Przeczytaj mojego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czym jest nadzieja? Czy jest czymś, co przybywa, gdy wszystko inne odchodzi, czy wręcz przeciwnie? Czy jest matką głupców i czy aby na pewno opuszcza nas jako ostatnia? Kiedy Lora znalazła sie obok tajemniczego chłopaka przy barze nie spodziewała się, że parę miesięcy potem jedyne, co jej pozostanie to właśnie nadzieja. I łzy. Tak... Dużo, dużo łez. Czy przelotny romans może okazać się czymś więcej? Czy Lora jeszcze kiedyś będzie mogła żyć życiem zwykłej nastolatki, czy światła fleszy, przyjaciel z depresją i uczucie do chłopaka, który ma swoje własne, usłane różami życie zniszczy ją doszczętnie? Przecież każdy zasługuje na odrobinę miłości nawet, jeśli by ją zdobyć trzeba dopuścić się czynów takich jak morderstwo, czy ucieczka z rodzinnego miasta. Nawet Lora potrzebuje miłości, potrzebuje szczęścia. Ale czy je zdobędzie w świetle zdarzeń najbliższych dni, miesięcy... Lat? Bądź wdzięczna za życie jakie masz.

  A jak myślisz, czy Ty wytrzymałabyś na miejscu Lory...?
  http://she-is-scared.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. W ciągu jednego dnia wszystko się zmienia. Przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro. W życiu młodej dziewczyny pojawi się ktoś kto wywróci je do góry nogami na zawsze. Nic już nie będzie takie samo i nic już nie będzie łatwe.
  P.S Blog z udziałem Harrego z One Direction.
  http://abstraction-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam na bloga!! --> black-pearl-zayn-malik.blogspot.com dopiero 3 rozdziały, ale zaraz się rozkręci! ;))

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapraszam do siebie (trochę późno, ale dopiero teraz tu trafiłam :D)
  Opis: Podobno przeciwieństwa się przyciągają, a od nienawiści do miłości jest jeden krok. Ale co, jeśli spotkają się dwie osoby z dwóch kompletnie różnych światów?
  On ma prawie wszystko - pieniądze, sławę, życie z najwyższej półki. Ona - poza nieustannie depczącymi po piętach wydarzeń z przeszłości... nic.
  Jej życie jest ciągłą ucieczką i niepewnością, a dla chłopaka o szmaragdowych oczach zawiłą zagadką. Jednak on także ma coś do ukrycia.
  Jeden nierozważnie podpisany dokument. Jedna chwila, w której mógłby być w innym miejscu.
  Może to nie powinno się wydarzyć? Może oboje złamali plan losu? Może zmieniająca się z dnia na dzień znajomość z przystojnym brunetem okaże się niebezpieczna dla nich obojga?
  "Don't get too close, it's dark inside. It's where my demons hide."
  Opowiadanie ,,Secret", One Direction, Harry Styles fanfiction
  imaginy-1dbyme.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń