ZGŁOSZONE BLOGI

25 komentarzy:

 1. http://new-life-with-one-direction.blogspot.com/
  Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 2. http://my-love-on.blogspot.com/

  Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 3. http://fifthharmony-onedirection.blogspot.com/
  Zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jest on mój, ale jest świetny. http://moje-opowiadanie-onedirection.blogspot.com/ ZAPRASZAM !

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam na mojego bloga.
  Przypadkowy telefon od Louis'a do zwyczajnej nastolatki i jej przyjaciółek. Jak wiele zmienia się w życiu dziewczyn z dnia na dzień ? Czy wytrzymają ? Czy stare 'miłości' zmienią całą historie ?
  http://jednokierunkoweopowiadania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. http://same-mistakes-directioner.blogspot.com/
  O Niallu mam nadzieję, że się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 7. http://blogoonedirectionlove1d.blogspot.de/search?updated-min=2013-01-01T00:00:00-08:00&updated-max=2014-01-01T00:00:00-08:00&max-results=9

  Zapraszam ;* xx

  OdpowiedzUsuń
 8. http://mam-marzenie-a-ty-jestes-nim.blogspot.com/

  Ada:*

  OdpowiedzUsuń
 9. http://forever-directionres.blogspot.com/
  ;))
  O Niallu i Harrym!! <3

  OdpowiedzUsuń
 10. http://forever-directioners-69.blogspot.com/ :)

  Mój blog opowiada o przygodach Becy Horan. Jest on młodszą o rok siostrą Nialla ,który bardzo ją kocha. W świąteczny dzień Becy poznaje przyjaciół brata. Na początku nie przepada za nimi ,ale z czasem to się zmienia. Nawet któregoś obdarzy silnym uczuciem.


  <333

  OdpowiedzUsuń
 11. Coś innego ;)

  http://you-are-my-greatest-mistake.blogspot.com/

  W ciągu jednej nocy Jej świat wywrócił się do góry nogami. Próbując ponownie odnaleźć się w otaczającej jej rzeczywistości, wyjeżdża do Anglii, gdzie stara się zacząć nowe życie. Niezwykle uzdolniona muzycznie dziewczyna staję się najlepszą i najbardziej pożądaną "tekściarką" w muzycznym show biznesie. Jednak czy TO jej wystarczy aby znów być szczęśliwą? Czy pięciu chłopaków z najsłynniejszego boysband'u na świcie namiesza jej w głowie i pokaże jak w pełni cieszyć się z życia?

  Kate G. Xx.

  OdpowiedzUsuń
 12. Strona: http://im--so--sorry.blogspot.com

  Opis: Sophie, jest przetrzymywana przez własną matkę w domu od trzech lat. Czyli od momentu kiedy matka wmówiła jej, że jej najlepszy przyjaciel nie żyje.
  Trzy lata później matka dziewczyny postanawia wyjechać. Sophie znajduje swój telefon i czyta wszystkie wiadomości od rzekomo nieżyjącego chłopka. Sophie kontaktuje się z Niall'em i prosi go o pomoc.
  Jak potoczą się losy tej dwójki?
  Czy matka dziewczyny ją odnajdzie?
  Czy Sophie pokocha Niall'a z wzajemnością?
  Tego dowiesz się czytając tą historię.

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapraszm
  Bohaterowie: Sue, Madi, Harry, Niall, całe 1D
  Rodzaj: komedia
  Opis: Dwie przyjaciółki. Dwa życia. Dwa charaktery. Wspólne dzieciństwo. Wspólne problemy. Wspólne cierpienie. Jedno marzenie.Jedno miasto. jedno spotkanie. czy to obróci ich życie o 180 stopni? http://we-will-always-be-together-forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. tytuł: Moje przeżycia, historia Gwen Benson.
  adres: http://love-overcome-even-death.blogspot.com
  opis: Jest to historia o pewnej 17-letniej dziewczynie, która ma wadę serca i przy dużym wysiłku może nawet umrzeć. Pewnego dnia niespodziewanie jej rodzice giną w wypadku samochodowych, a dziewczyna musi się przeprowadzić do znienawidzonej siostry, która parę lat wcześniej uciekła z domu i nie miała z nią kontaktu. Co się stanie gdy przeprowadzi się do siostry i jej męża? Kogo tam spotka? Może się zakocha?
  kategoria: blog One Direction - Harry Styles

  OdpowiedzUsuń
 15. http://one-direction-poland.blogspot.com
  Kocham ten blog :)

  OdpowiedzUsuń
 16. http://directionopowiadanie.blogspot.com/
  zapraszam na mojego bloga
  ja dopiero zaczynam pisać ale już na niego zapraszam
  ja odwiedzicie zostawcie komentarz

  OdpowiedzUsuń
 17. http://milosclubizaskakiwac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. http://iwillneverbeagain.blogspot.com/ ZAPRASZAM<3

  OdpowiedzUsuń
 19. http://upadla-i-lowcy.blogspot.com
  Nie wyjaśnione morderstwa i porwania. Wszystko za sprawą świata paranormalnego. Rada wysyła Łowców ,aby złapali i zabili osobę odpowiedzialną za całe zamieszanie. Łowcy przyjmują zadanie z łatwością. Wszystkie tropy prowadzą do szkoły ,więc aby znaleźć sprawce zapisują sie na zajęcia. W czasie ich pobytu dzieją sie rzeczy nie wyjaśnione jednak sie nie poddają. Po kilku dniach znajdują Upadłą. Aby nie popełnić błędu zaczynają ją obserwować. Po zebraniu dowodów prowadzą ją do rady. Jednak to nie jej szukali. Upadła odwleka swój wyrok śmierci pomagając Łowcą. Między nią ,a jednym z Łowców coś rozkwita. Ma ona jednak więcej sekretów niż mogłoby sie zdawać. Nikt nie wie ,że pomaga im tylko ze względu na zemstę za wydarzenia z przeszłości spowodowane postacią Kierana. Morderstwa ,porwania ,tajemnice przeszłości ,kłamstwa , wojna i miłość.

  OdpowiedzUsuń
 20. http://let-it-shine-czyli-ja-i-one-direction.blogspot.com/#_=_ Zapraszam! :)

  OdpowiedzUsuń
 21. http://love-finds-us-one-direction.blogspot.com/
  Dwie przyjaciółki - dziennikarki pracują razem w popularnym magazynie "Everything about stars". Są jednymi z najlepszych redaktorek na świecie. Jednak na swojej drodze napotykają nieprzyjemne zlecenie (ich zdaniem), któremu muszą stawić czoła. One Direction na pewno nie jest prostym tematem, ale czy podołają temu wyzwaniu? Przecież one nie znoszą tych chłopaków! Na pewno każda opublikowana opinia odnośnie zespołu nie zawsze będzie prawdziwa. Lecz czy ich kontrowersyjne artykuły spodobają się każdemu? A może coś się w nich zmieni? Czy ustąpią swoim złym przekonaniom? I czy dziewczyny poczują coś co zmieni ich życie???

  Gorąco zapraszam! ♥

  OdpowiedzUsuń
 22. Dwie dziewczyny niedawno wyszły z poprawczaka i załozyły największy gang w Londynie. Są postrachem wielu ludzi, ale gdy przyjeżdża obcy gang rozpętuje sie wojna. Czy uda im się pogodzić? A może ich relacje się nie zmienią? Ktoś sie zakocha? A może wszyscy zginą? Sprawdź sam czytając bloga http://hate-love-one-direction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. http://where-do-broken-harts-go.blogspot.com/
  Zapraszam serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 24. http://mystorymydreammylive.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Zapraszam na mojego bloga: http://howthehowthe.blogspot.com/
  Główni bohater: Niall Horan
  Krótki opis:
  ''Smutne, że ludzie mogą się aż tak zmienić... niby jesteś wciąż tym samym człowiekiem. A jednak nie.. w środku jesteś zupełnie inną osobą.''

  Zwykła dziewczyna z małymi przejściami z przeszłości otwiera nowy rozdział w swoim życiu. Przeprowadza się do Londynu gdzie poznała dwie najlepsze osoby, które stały się jej bliskie -Najlepsi Przyjaciele-. Trafia na drugi rok w colleg'u gdzie bardzo się zmieni. Przeszłość wróciła, ostre imprezy, alkohol, nałogi, kłótnie, miłoście i rozstania. Innym słowem wzloty i upadki. W tym stuleciu nie liczy się osobowość....tylko wygląd i kasa. Trzeba być niezależnym kiedy wszyscy mają cię w dupie. Starała się żyć tak aby jej życie było wykrzyknikiem a nie znakiem zapytania. cz wyszło jej to?


  ''Życie to nie bajka nie ma gwarancji na szczęśliwe zakończenie''

  OdpowiedzUsuń