niedziela, 23 grudnia 2012

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE ORAZ INFORMACJA O ZAWIESZENIU BLOGA DO NOWEGO ROKU

Kochani!
To ja w imieniu załogi WŚz1D chcę Wam wszystkim życzyć wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Mam nadzieję, że ten przyszły rok będzie jeszcze piękniejszy niż ten i pozwoli Wam na osiąganie sukcesów oraz spełnianie swoich największych marzeń. 
Z mojej strony mogę powiedzieć, że ten rok był dla mnie najwspanialszy, ponieważ napisałam pierwsze opowiadanie, które zdołałam doprowadzić do końca oraz założyć TEGO bloga. Miejmy nadzieję, że przyszły będzie jeszcze lepszy!


OGŁOSZENIE!

OD DNIA 28 GRUDNIA 2012 R. TEN BLOG ZOSTANIE ZAWIESZONY DO NOWEGO ROKU. NASTĄPIĄ NA TYM BLOGU MAŁE ZMIANY, O KTÓRYCH DOWIECIE SIĘ W PRZYSZŁYM ROKU, WIĘC NIE MUSICIE SIĘ MARTWIĆ, ŻE NIE WRÓCIMY. WRÓCIMY, ALE W JESZCZE LEPSZYM SKŁADZIE! WIĘC DO ZOBACZENIA ZA ROK!


2 komentarze:

  1. Super blog Mam nadzieje ze szybko wypoczete wrocicie ;) W wolnej chwili wpadnij do mnie http://1lovedirection.blogspot.com/ Zapraszam Directionerki :*

    OdpowiedzUsuń
  2. [spam]
    "Rivendale Hospital to placówka dla młodzieży między szesnastym, a dwudziestym pierwszym rokiem życia, która zmaga się z wieloma problemami. Anoreksja, schizofrenia, depresja czy próba samobójcza to jedne z wielu przeszkód jakie stają im na drodze. Czy ktoś będzie w stanie pomóc tym zagubionym nastolatkom? A może zdecydują się na inne środki pomocy? Jak w nowym miejscu poradzi sobie siedemnastoletnia Elle? I czy przez to wszystko pomoże jej przejść stała mieszkanka szpitala - Fleur? Oczywiście jak w każdej historii pojawi się wątek miłosny, który zapewne jeszcze bardziej namiesza w życiu bohaterów. " zapraszamy na naszego nowego bloga ---> http://sick-mad-sad.blogspot.com/ ~ Elle and Fleur ♥ x

    OdpowiedzUsuń