niedziela, 23 grudnia 2012

BLOG MIESIĄCA: GRUDZIEŃ 2012

I MIEJSCE

 
II MIEJSCAIII MIEJSCE


Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Oczywiście postaramy się, żeby w jak najszybszym czasie wysłać do Was dyplomy oraz jeżeli wszystko pójdzie nam po myśli zostaną po Nowym Roku napisane recenzje o Waszych opowiadania.

12 komentarzy:

 1. PRZECIEŻ JEST JESZCZE 7 DNI GŁOSOWANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdę mówiąc jeden dzień, ponieważ dodałam ankietę ze złą datą, ale że już były głosy, więc postanowiłam jej nie usuwać. I bardzo się cieszę, iż tak troszczysz się o tego bloga :)

   Usuń
  2. Taa.. Ale to tak troszkę nie fair np. dla mnie bo właśnie dodałam rozdział na blogu i dzięki temu miałabym więcej głosów no a pozatym to głosowanie wg. mnie trwało za krótko i niektórzy nie mieli szansy zdobyć więcej głosów

   Usuń
  3. Bo było krótkie, ponieważ nastąpiły pewne zmiany, które są związane z zawieszeniem bloga. No ja przepraszam, że nie udało Ci się, może następnym razem, kiedy wszystko wróci do normy... Gdyby to zależało ode mnie, to nawet nie ogłaszałabym grudniowego... Tyle z mojej strony. Życzę wesołych i spokojnych świąt.

   Usuń
 2. Gratulacje dla zwycięzców!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak jasne w wielkim szoku jestes, weź nie ściemniaj. Wiedziałaś przecież , że wygrasz , jak reklamujesz swojego bloga na prawo i lewo , gdzie się da . Przepraszam , no ale mnie to wkurza, jak ktoś udaje zachwyconego i wgl.

   Usuń
  2. No, ale jeżeli głosują to chyba znaczy, że jest dobry i zasługuje na to miejsce

   Usuń
  3. Ty Anonim! A chcesz w morde? o.o

   Usuń
 4. Bardzo dziękuję za 2 miejsce :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja też dziękuje za 2 miejsce i gratuluje wszystkim zwycięzcom :D

  OdpowiedzUsuń