wtorek, 17 lipca 2012

Recenzja blogu Kai


Opowiadanie o mojej przygodzie z One Direction.
Opowiadanie kręci się wokół głównej bohaterki Kai Makowskiej, która w mózgu ma tętniaka nieumożliwiającego jej normalnego życia. Z Bloga dowiadujemy się , że mieszka z siostrą, która jest psychofanką 1D. Kaja wystąpiła w konkursie o napisaniu książki o One Direction. Dziewczyna wygrywa konkurs wraz z Emmily Jefferson, z którą na samym początku nie żywiły do siebie uczucia, a wręcz się nienawidziły. Co krok wchodziły sobie za skórę .
Przez konkurs Kaja musiała zamieszkać z chłopakami w jednym mieszkaniu i właśnie wtedy ich zaczęła poznawać.
Opowieść została naszpikowana akcją i różnych zwrotów wydarzeń. Bardzo lekko czyta się jej bloga i nie zauważyłam jakiś wielkich istotnych błędów.
Cała opowieść nosi w sobie problematykę młodzieży, która próbuje żyć własnym, życiem i dobrze się bawić. Oczywiście przeszkadza im tłum wrzeszczących fanek za każdym krokiem. Ale bohaterowie zmagają się z problemami okresu dojrzewania, wahaniami nastroju i niewiernego serca.
Po głównych bohaterach można spodziewać się wszystkiego. Szczerze nie zdziwiłabym się gdyby, któryś rzucił się w ogień albo itp.
Opowieść może dać wyobrażenie jak niewinna, skryta osoba, która dużo przeszła zmaga się z chorobą i swoimi towarzyszami. Pokazuje nam, że życie nie jest usłane fiołkami, a o jedne rzeczy trzeba walczyć.
Uczy nas co jest dobre, a co złe. Jak mamy przechodzić przez życie i cieszyć się nim puki mamy czas.
Jak dla mnie nie mogę się do niczego przyczepić, blog jest pisany w ciągłym napięciu i nie daje czytelnikowi zostawić lektury.        

Napisała: Lea

4 komentarze:

 1. zgadzam się! Blog jest na prawdę świetny!! Uwielbiam go!! :D <333

  OdpowiedzUsuń
 2. podajcie linkkkk ! : )))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://i-and-one-direction.blogspot.com/ prosze. : ) jest serio świetny. : )

   Usuń
 3. Blog jest cudowny, czytam go od nie dawna.
  W nie których rozdziałach śmieję się jak głupi do sera a w innych płaczę ze wzruszenia.

  OdpowiedzUsuń