piątek, 11 maja 2012

Początek...

Witajcie,
jestem szesnastoletnią dziewczyną, która kocha świat książek.Postanowiłam, że założę tego bloga, ponieważ w środowisku bloggerów jest coraz więcej dziewczyn, które piszą historie o chłopakach z One Direction. Ja sama jestem wśród nich od lutego bieżącego roku. Pisanie jest dla mnie przyjemnością, chociaż nie piszę tak dobrze jak wiele z Was. Chciałabym, żebyście mogły poznać dzieła wielu utalentowanych dziewczyn, które nie mają okazji zareklamowania się.
Moim zadaniem będzie czytanie polecanych blogów, prowadzenie konkursu "Blog Miesiąca", przeprowadzanie wywiadów ze zwycięzcami, pisanie recenzji. Jak więc widzicie podejmuję się trudnego zadania, ponieważ poza tym blogiem mam swój z opowiadaniem oraz życie prywatne i szkolne. Nie jestem osobą bezbłędną, więc nie wymagajcie ode mnie za wiele (: Obiecuję Wam, że nie porzucę tego bloga z dnia na dzień. Jeżeli nie dam rady pogodzić tego z innymi obowiązkami to znajdę sobie kilka pomocnych osób.
Chcę podziękować dziewczynom z http://one-direction-poland.blogspot.com/, do których napisałam z pomysłem na bloga, a one przyznały, że jest to ciekawy pomysł. Dziewczyny, po napisaniu do Was nie umiałam usiedzieć w miejscu i cały czas sprawdzałam pocztę, żeby sprawdzić czy przypadkiem nie odpisałyście. Wy jesteście dla mnie wzorem do naśladowania. (:
Pozdrawiam wszystkich,
dream world.


PS. Za niedługo pojawi się notka, w której postaram się wyjaśnić zasady przeprowadzania konkursu

3 komentarze:

 1. Świetne wprowadzenie:D
  Bardzo się ciesze, że taki blog został stworzony:D
  Postaram się tu często zaglądać:D
  Ja też mam małe problemy z pogodzeniem, żeycia prywatnego a blogowaniem:D
  Pozdrawiam :***
  <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny pomysł !:D
  takiego czegoś faktycznie jeszczee nie nie było :)
  czekam na pierwszą notkę no i jestem ciekawa jak to wszystko będzie wyglądać
  pzdr ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że podoba Ci się, ponieważ długo zastanawiałam się nad założeniem tego bloga (:

   Usuń