piątek, 16 sierpnia 2013

Zabawa

Na początek spamik :D  Zapraszam na mojego nowego bloga z opowiadaniem: http://opowiadanieonedirectioniwannasaveyou.blogspot.com/
Wpadłam na pomysł żeby na blogu zrobić taką zabawę..
.
Ja piszę 4 wersy imagina, a wy piszecie w komentarzu też z 5-6 wersów dalszej części i ja wybieram 1 komentarz i jakby wygrywa i ja co tydzień lub szybciej będę dodawała moją część i tego 1 komentarza, a kiedyś napiszę ze już trzeba zakańczać. I powstanie z tego imagin.
Oto początek:
W tym roku leciałam do Londynu na kolonie...
-Proszę wsiadać!-krzyczała stewardessa.
Weszłam do samolotu. Nigdy wcześniej nie przebywałam w samolocie. Na szczęście byłam razem z moją przyjaciółką Vanessą. Usłyszałam słowa pilota:
-Za 10 sekund wylatujemy... 10,9,8,7,6,5,4,3,2,1...

4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. brawo dla tego Anonima!
   Serio chcecie zrobić z tego bloga takie g*wno? Cholera, wciąż nie umiem uwierzyć w to w jaki sposób zniszczono ten blog -.-

   Sarah

   Usuń
 2. Ścisnęłaś mocno przyjaciółki dłoń i zamknęłaś oczy, ponieważ bardzo się bałaś. I tak ze strachu, aż usunęłaś .. Obudziła cię Vanessa szturchając i mówiąc żebyś wstawał, bo jesteście już na miejscu. Gdy wydostałyście się z samolotu udałyście się po swoje walizki, a później dołączyłyście do grupy. Wraz z grupa i paniami udaliście się na zewnątrz w poszukiwaniu waszego busa. Gdy pani go znalazła udaliście się do niego i zajeliście miejsca, a autobus ruszył w głąb Londynu.

  OdpowiedzUsuń