sobota, 24 sierpnia 2013

Zabawa cz. 1

Na początek spamik :D  Zapraszam na mojego nowego bloga z opowiadaniem: http://opowiadanieonedirectioniwannasaveyou.blogspot.com/
Wpadłam na pomysł żeby na blogu zrobić taką zabawę..
.
Ja piszę 4 wersy imagina, a wy piszecie w komentarzu też z 5-6 wersów dalszej części i ja wybieram 1 komentarz i jakby wygrywa i ja co tydzień lub szybciej będę dodawała moją część i tego 1 komentarza, a kiedyś napiszę ze już trzeba zakańczać. I powstanie z tego imagin.

W tym roku leciałam do Londynu na kolonie...
-Proszę wsiadać!-krzyczała stewardessa.
Weszłam do samolotu. Nigdy wcześniej nie przebywałam w samolocie. Na szczęście byłam razem z moją przyjaciółką Vanessą. Usłyszałam słowa pilota:
-Za 10 sekund wylatujemy... 10,9,8,7,6,5,4,3,2,1...
Ścisnęłaś mocno przyjaciółki dłoń i zamknęłaś oczy, ponieważ bardzo się bałaś. I tak ze strachu, aż usnęłaś .. Obudziła cię Vanessa szturchając i mówiąc żebyś wstawała, bo jesteście już na miejscu. Gdy wydostałyście się z samolotu udałyście się po swoje walizki, a później dołączyłyście do grupy. Wraz z grupa i paniami udaliście się na zewnątrz w poszukiwaniu waszego busa. Gdy pani go znalazła udaliście się do niego i zajeliście miejsca, a autobus ruszył w głąb Londynu.

3 komentarze:

 1. Niestety niespodziewanie autobus się zatrzymał. Przełknęłam ślinę, nie wiedząc co się dzieje. Spojrzałam na przyjaciółkę, która siedziała nieruchomo na swoim miejscu. Z przerażenia odskoczyłam od niej i wpadłam na młodego chłopaka, który również był nieruchomy... tak jak cały autobus.
  - Co się dzieje? - krzyknęłam przerażona.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wpatrywałaś się w szybę autobusu, a dokładniej w to co za nią widziałaś. Zabytki mijane przez was zachwycały cię i już w głowie układałaś plan co koniecznie zwiedzisz. Wtedy szturchnęła cię Vanessa i z podekscytowaniem zapytała:
  - To jak?
  Uniosłaś brwi.
  - Jakie sklepy odwiedzimy? - dodała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety, ale konkurs jest zawieszony, ten blog jest do blogów miesiąca wpadnij lepiej tutaj:
   http://opowiadanieonedirectioniwannasaveyou.blogspot.com/ i tu:
   http://myimaginewithonedirection.blogspot.com/

   Usuń