sobota, 27 października 2012

Ważne i smutne informacje!

Niestety muszę zawiesić konkursy miesiąca Październik 2012, ponieważ blogspot wyzerował wszystkie ankiety i nie potrafię orzec, który blog zwyciężył oraz który chłopak... 
Jest mi bardzo przykro z tego powodu, ponieważ nie myślałam, że może coś takiego się stać... 

Druga wiadomość jest również niemiła. Po pół roku pracy na tym blogu rezygnuję z bycia dream world. ... Nie była to dla mnie łatwa decyzja, ale słuszna. Pragnę przekazać miejsce administratorki na tym blogu dziewczynie, która ma czas, kocha pisać oraz czytać różnorodne opowiadania, jest obiektywna i będzie wstanie zająć się tym, co ja stworzyłam.

Jeżeli którakolwiek z Was będzie chciała zostać nową dream world. to piszcie do mnie na wymarzonyswiatz1dofficial@gmail.com . Możecie mi tam przedstawić jakie są Wasze plany, co do tego bloga i będę wdzięczna jak wyślecie mi również przykładowy dyplom. 

Będę wdzięczna jeżeli ktokolwiek się zgłosi. Mogę spokojnie powiedzieć, że następny konkurs przeprowadzi nowa administratorka. 

Chcę podziękować Lei oraz Kai za współpracę. Dziękuję Ci siostrzyczko, że te pół roku temu zgodziłaś się mi pomóc w prowadzeniu tego bloga, bo wiedziałaś, co pragnę zrobić dla setek dziewczyn i dziękuję, że zawsze przy mnie jesteś. Wiem, że jak się spotkamy to nakopiesz mi w tyłek, że nic Ci nie powiedziałam, ale musiałam to jeszcze przemyśleć. Kaju, Tobie dziękuję za to, że podjęłaś się tak trudnego zadania.. ;**

Ostatni raz z Wami,
dream world.

4 komentarze:

 1. Nie proszę nie odchodź. Błagam zostań z nami.

  OdpowiedzUsuń
 2. szkoda, zrobiłaś co musiałaś :(
  mam nadzieję, że przyjdzie godna następczyni.

  OdpowiedzUsuń
 3. zostań! wejdz http://dreamergirlxoxo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń