czwartek, 21 czerwca 2012

BLOG MIESIĄCA: CZERWIEC 2012

Witajcie!
Na ten dzień chyba wszyscy czekali! Ja powiem Wam szczerze też nie mogłam się doczekać chwili, kiedy wyjawię kto został "BLOGIEM MIESIĄCA"!. Oczywiście, walka o głosy trwała do samego końca. Uwierzcie mi, że zaskoczyło mnie to, że tyle dziewczyn wzięło chętnie udział w tym konkursie. 
No dobrze Skarby, przejdźmy do rzeczy!


BLOG MIESIĄCA: CZERWIEC 2012


I miejsce:


II miejsce:


III miejsce:Wszystkim zwyciężczynią serdecznie gratulujemy! W najbliższym czasie zostaną wysłane na Waszą pocztę dyplomy! Oczywiście, Lea jak najszybciej postara się napisać recenzję zwycięskiego bloga, a ja jeżeli zdążę przed wakacjami przygotować się do wywiadu to je przeprowadzę z dziewczynami. No, a jeżeli nie zdążę to poproszę Leę, żeby się tym zajęła.

Pozdrawiam,
dream world.

6 komentarzy:

 1. Gratuluję zwycięzcą i strasznie się cieszę, że właśnie te blogi wygrały. Niestety nie przeczytałam bloga z 3 miejsca ale wierzę, że zasługuje na to miejsce.
  Zapraszam do siebie
  onestory-onedirection.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. jejku jak ja się cieszę ze I miejsce zajął blog http://i-and-one-direction.blogspot.com/ bo ja go po prostu kocham.. ;dd jest fenomenalny <3
  gratuluje Kaji tego wspaniałego I miejsca :))
  Blog, który zajął miejce III też jest cudowny :)) gratuluję! ;))
  co do II miejsca mam wątpliwości dlatego, że to opowiadanie zostało ukończone w maju więc co do jasnej cholery robi w konkursie na najlepszy blog czerwca?? coś tu jest nie halo.. ja nie mam nic do tego opowiadanie i jego autorki, nic z tych rzeczy.. ;d po prostu dla mnie to opowiadanie mogło być blogiem grudnia, stycznia, lutego, marca, kwietnia czy nawet maja.. ale dlaczego czerwca?? mógłby mi ktoś to wytłumaczyć bo jakoś tego nie rozumiem :|
  ~Eve

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdzie nie jest napisane, że nie można zgłaszać zakończonych opowiadań. Adminki również nie zaprotestowały, gdy zgłosiłam swojego bloga. Gdyby było inaczej, wycofałabym się, żaden problem ;)
   Aczkolwiek przypuszczam, że Adminki przemyślą Twoją uwagę, gdyż przyznaję, jest słuszna :)

   Usuń
 3. Posłuchajcie faktycznie blog został zakończony, ale ja i Lea po prostu na to nie zwróciłyśmy uwagi. Nic nie będziemy zmieniać, ponieważ już jest po czasie, ale następnym razem postaramy się nie popełnić tego samego błędu.

  Pozdrawiam,
  dream world.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam za niepotrzebne zamieszanie :)

   Usuń
 4. Super! 1, 2 czytałam wcześniej 3 przeczytałem cały wczoraj ♥. Mogłybyście dodać też 4,5,6 miejsce ?

  OdpowiedzUsuń